0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103276 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0986452044 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452060 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103276 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0986452044 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452060 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS743 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT5272 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0| Kod towaru | MMA 71758749 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
0| Kod towaru | MD 15060/4 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 9091503004 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD FKFIA001 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra |
| dla numeru OE | 71768154 |
0| Kod towaru | MD FKFIA004 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra |
| dla numeru OE | FKFIA004 |
0| Kod towaru | SRL S11-3031 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS743 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT5272 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0| Kod towaru | MMA 71758749 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
0| Kod towaru | MD 15060/4 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 9091503004 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD FKFIA001 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra |
| dla numeru OE | 71768154 |
0| Kod towaru | MD FKFIA004 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra |
| dla numeru OE | FKFIA004 |
0| Kod towaru | SRL S11-3031 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
