0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103276 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0986452044 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452060 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |

0| Kod towaru | JPL 01-151J |
| Producent | JAPAN LINE |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103276 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0986452044 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452060 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |

0| Kod towaru | JPL 01-151J |
| Producent | JAPAN LINE |
| Opis |
