0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2202420 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lampy przeciwmgłowe tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| sparowany numer artykułu | 2201420 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 19-0147-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampy przeciwmgłowe tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2202420 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lampy przeciwmgłowe tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| sparowany numer artykułu | 2201420 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 19-0147-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampy przeciwmgłowe tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
