0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2742420 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wersja | TIPO V |
| sparowany numer artykułu | 2741420 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LPG251 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 710301172203 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 20-6065-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Wersja | V-System |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 20-6065-35-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Wersja | Fits all systems |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2742420 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wersja | TIPO V |
| sparowany numer artykułu | 2741420 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LPG251 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 710301172203 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 20-6065-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Wersja | V-System |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 20-6065-35-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | H7/H7 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Wersja | Fits all systems |
