0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2742411 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Tylko w połączeniu z | STL |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wersja | TIPO ST |
| sparowany numer artykułu | 2741411 |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2746407 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wersja | TIPO V |
| sparowany numer artykułu | 2745407 |
