0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 88 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 163,2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,2 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11831 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250403021 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa żarnikowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82758 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
0
0
0| Kod towaru | NGK Y1010AS |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 163,2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,2 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |

0
0
0| Kod towaru | NSN 1106500Q0L |
| Producent | NISSAN |
| Opis |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9011-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 166,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
0
00
00000| Kod towaru | REN 110650819R |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
00
00000| Kod towaru | REN 110651749R |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
