0
0
00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | TYC 12-1604-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | biały |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
0
0| z przodu z lewej, Zderzak | |
| Kod towaru | ALK 3301125 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Zderzak |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| sparowany numer artykułu | 3302125 |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | DPA 1H0953049D |
| Producent | DPA |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | biały |
0
00
00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | MMA 12996 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714098199506 |
0
00
00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | TYC 12-1604-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | biały |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
0
0
00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | TYC 12-1604-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | biały |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
0
0| z przodu z lewej, Zderzak | |
| Kod towaru | ALK 3301125 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Zderzak |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| sparowany numer artykułu | 3302125 |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | DPA 1H0953049D |
| Producent | DPA |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | biały |
0
00
00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | MMA 12996 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714098199506 |
0
00
00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | TYC 12-1604-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | biały |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
