
| Kod towaru | GOE 08-501500-00 |
| Producent | GOETZE |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | GOE 0850150000 |
| Producent | GOETZE ENGINE |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Średnica cylindra [mm] | 81 |
| Numer komponentu | 2.5mm 001 PS P KV1 |
| Numer komponentu | 2mm 005IFU CRP GOE13 |
| Numer komponentu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Wymiar standardowy [STD] |
0
0
0| Kod towaru | GOE 08-501500-10 |
| Producent | GOETZE ENGINE |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Średnica cylindra [mm] | 81 |
| Numer komponentu | 2.5mm 001 CK P KV1 |
| Numer komponentu | 2mm 005IFU CRP GOE13 |
| Numer komponentu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Wymiar standardowy [STD] |
0
0
0| Kod towaru | FAI PR58-000 |
| Producent | FAI AUTOPARTS |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Nadwymiar [mm] | 0,00 |
| Numer komponentu | 2.5/2.0/3.0 |
| Wymiar standardowy [STD] | |
| Średnica otworu [mm] | 81,01 |
0
0
00| Kod towaru | KOL 800001110000 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Średnica cylindra [mm] | 81,01 |
| Numer komponentu | 87422 |
| Numer komponentu | 87423 |
| Numer komponentu | 87424 |
| Wymiar standardowy [STD] |
