0
0
00| Kod towaru | GOE 0811790700 |
| Producent | GOETZE ENGINE |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Nadwymiar [mm] | 0,5 |
| Średnica cylindra [mm] | 88,5 |
| Numer komponentu | 2.0mm 005IF P IKA |
| Numer komponentu | 2.5mm 001IF CK P KV1 |
| Numer komponentu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
0
0
00| Kod towaru | MAH 001 36 N2 |
| Producent | MAHLE |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Średnica cylindra [mm] | 88,5 |
| Numer komponentu | 1. R2.5 IF CrK |
| Numer komponentu | 2. M 2.0 IF |
| Numer komponentu | 3. DSF 3.0 Cr |
| Długość opakowania [cm] | 12,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,50 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,00 |
| Ciężar netto [g] | 40 |
00| Kod towaru | KOL 800048010050 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | zestaw pierścieni tłokowych |
| Średnica cylindra [mm] | 88,51 |
| Numer komponentu | 60555 |
| Numer komponentu | 60557 |
| Numer komponentu | 60559 |
| Etap naprawy | 0,50 |
| Certyfikat Inmetro |
