0
0| Kod towaru | SKV 43SKV395 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
| Chłodnica powietrza doładowującego | |
| Kod towaru | IMP 223664 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 6R0145828A |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 156 |
| Długość [mm] | 160 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 46 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 50 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7910413 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 6R0 145 828 A |
0| wylot | |
| Kod towaru | SAS 3336303 |
| Producent | SASIC |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | wylot |
| dla numeru OE | 6R0145828A |
