0
0| Kod towaru | TRU 07.25.025 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| dla numeru OE | 01J 301 463 A |
| Materiał | papier |
0
00
0| Kod towaru | PUR TEK001 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 68 |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 194 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADBP210000 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
00| Kod towaru | ELR 476.161 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, przekładnia automatyczna |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| dla numeru OE | 01J 301 463 A |
| Numer taryfy materiału | 6815994170 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 170014 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 214,5 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0| Kod towaru | FEB 170883 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 213 |
| Szerokość [mm] | 193 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Kod towaru | MTG 8020023 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | 01J |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0| Kod towaru | VAI 10-2538 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 N |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 R |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Typ skrzyni biegów | 01J |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
0
00
0| Kod towaru | VAI 10-2539 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | 01J |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 T |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 S |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADBP210000 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
00| Kod towaru | ELR 476.161 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, przekładnia automatyczna |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| dla numeru OE | 01J 301 463 A |
| Numer taryfy materiału | 6815994170 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 170014 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 214,5 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0| Kod towaru | FEB 170883 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 213 |
| Szerokość [mm] | 193 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Kod towaru | MTG 8020023 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | 01J |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0| Kod towaru | VAI 10-2538 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 N |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 R |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Typ skrzyni biegów | 01J |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
0
00
0| Kod towaru | VAI 10-2539 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | 01J |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 T |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Typ skrzyni biegów | 01J 301 383 S |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów CVT (bezstopniowa) |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
