0
0
00| Kod towaru | CNT CT1088K1 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | GAT K035604XS |
| Producent | GATES |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP904-2 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 148 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP980-1 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 148 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05870 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 148 |
| z rolkami | 3 |
0
00
00| Kod towaru | INA 530044510 |
| Producent | INA |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 148 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMA01222 |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Szerokość pasa [mm] | 23 |
| Materiał pasa | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Liczba zębów | 148 |
0
0
00| Kod towaru | CNT CT1088K1 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | GAT K035604XS |
| Producent | GATES |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP904-2 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 148 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP980-1 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 148 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05870 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 148 |
| z rolkami | 3 |
0
00
00| Kod towaru | INA 530044510 |
| Producent | INA |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 148 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMA01222 |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Szerokość pasa [mm] | 23 |
| Materiał pasa | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Liczba zębów | 148 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987948078 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 148 |
| Długość [mm] | 1184 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba rolek kierunkowych | 3 |
0
0
00| Kod towaru | DAY KTB614 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Ciężar [kg] | 0,9 |

0| Kod towaru | DEX 07-284 |
| Producent | DEXWAL MOBIDEX |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
0| Kod towaru | FEB 172713 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 148 |
| Powierzchnia | pokryty PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
0| Kod towaru | FEB 173162 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 148 |
| Powierzchnia | pokryty PTFE (Polytetrafluorethylen) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30586 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 148 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | HPU 20-1606 |
| Producent | HEPU |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 148 |
| Szerokość [mm] | 23 |
0| Kod towaru | SAS 1756047 |
| Producent | SASIC |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| dla numeru OE | 06F198119A |
0| Kod towaru | SAS 3906055 |
| Producent | SASIC |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| dla numeru OE | 06B121011MX+ |
| dla numeru OE | 06F198119A |
0| Kod towaru | SAS 3906057 |
| Producent | SASIC |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| dla numeru OE | 06F121011+ |
| dla numeru OE | 06F198119A |
00| Kod towaru | HP 113 916 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| z rolkami | 3 |
| Liczba zębów | 148 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
