0
0
00| Kod towaru | HPU P547 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba zębów | 23 |
| Średnica koła łopatkowego [mm] | 60 |
| Materiał wirnika pompy wody | Metal |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05470 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 138 |
| z rolkami | 1 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05471 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| alternatywnie |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05473 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| sterowanie rolką napinacza | hydrauliczny |
| alternatywnie |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05474 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| alternatywnie |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05475 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | bez amortyzatora, rolka napinacza |
| sterowanie rolką napinacza | hydrauliczny |
| alternatywnie |
0
0
0| Kod towaru | HPU PK05476 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| alternatywnie | |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
0
0| Kod towaru | TRU 07.19.085 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| dla numeru OE | 06A 121 011 L |
0
0
00| Kod towaru | BOR B12688 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05477 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| z rolkami | 2 |
| sterowanie rolką napinacza | mechaniczne |
0
0
0| Kod towaru | KAM T0033 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| dla numeru OE | 06A 121 011 E |
| Liczba zębów | 23 |
| Wykonanie pompy wody | dla napędu paskiem rozrządu |
000| Kod towaru | NTY CPW-VW-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Średnica koła łopatkowego [mm] | 60 |
| Liczba zębów | 23 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
0
0| Kod towaru | VAI 10-50014 |
| Producent | VAICO |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Długość [mm] | 102 |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Średnica 1 [mm] | 97 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Średnica 2 [mm] | 94 |
0
0
00| Kod towaru | VKA 06A121012D |
| Producent | VIKA |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
0
0
00| Kod towaru | BOR B12688 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05477 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| z rolkami | 2 |
| sterowanie rolką napinacza | mechaniczne |
0
0
0| Kod towaru | KAM T0033 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| dla numeru OE | 06A 121 011 E |
| Liczba zębów | 23 |
| Wykonanie pompy wody | dla napędu paskiem rozrządu |
000| Kod towaru | NTY CPW-VW-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Średnica koła łopatkowego [mm] | 60 |
| Liczba zębów | 23 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
0
0| Kod towaru | VAI 10-50014 |
| Producent | VAICO |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Długość [mm] | 102 |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Średnica 1 [mm] | 97 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Średnica 2 [mm] | 94 |
0
0
00| Kod towaru | VKA 06A121012D |
| Producent | VIKA |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
