0
0
00| Kod towaru | VKA 06A115561B |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" 16 UNF |
| Średnica [mm] | 80 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103314 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | DP1110.11.0056 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103314 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | DP1110.11.0056 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
