0
00
00| Kod towaru | BOS 0451203223 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 109 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | COO FT5036 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 110 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16UNF |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC214 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 107,5 |
| Wysokość [mm] | 122,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Długość opakowania [cm] | 11,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,50 |
| Ciężar netto [g] | 822 |
00| Kod towaru | KOL 50013515 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 108 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 125 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS553D |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 151 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
00| Kod towaru | HP 101 519 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
0| Kod towaru | VAL 586084 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 110 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,68 |
