0
0
0| Kod towaru | KAM KP081 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 88 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
00| Kod towaru | ASH PT155 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Techniczny numer informacyjny | HKT |
| Długość [mm] | 97 |
| Długość 1 [mm] | 43,5 |
| Długość 2 [mm] | 32 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 968 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 96 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 90 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250202096 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74171 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10x125 |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-715R |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 6,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
