00| Kod towaru | ASH 11-02-208 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | ZG1/8 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-03-302 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8-28BSP |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-03-303 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 PT |
| Rozmiar klucza | H:27 |
00| Kod towaru | ASH 11-03-305 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 PT |
| Rozmiar klucza | H:27 |
00| Kod towaru | ASH 11-04-400 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8-28BSP |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,25 |
00| Kod towaru | ASH 11-04-401 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | ZG1/8 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-05-501 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 PT |
| Rozmiar klucza | H:14 |
00| Kod towaru | ASH 11-0W-W00 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC46606 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG06609 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba połączeń | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG06614 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT36601 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
0| Kod towaru | FEB 107767 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Długość [mm] | 44 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Punkty zmienne [bar] | 0,2 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
000| Kod towaru | VER OS3652 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPT |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-02-208 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | ZG1/8 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-03-302 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8-28BSP |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-03-303 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 PT |
| Rozmiar klucza | H:27 |
00| Kod towaru | ASH 11-03-305 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 PT |
| Rozmiar klucza | H:27 |
00| Kod towaru | ASH 11-04-400 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8-28BSP |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,25 |
00| Kod towaru | ASH 11-04-401 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | ZG1/8 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
00| Kod towaru | ASH 11-05-501 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 PT |
| Rozmiar klucza | H:14 |
00| Kod towaru | ASH 11-0W-W00 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC46606 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG06609 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba połączeń | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG06614 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT36601 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
0| Kod towaru | FEB 107767 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Długość [mm] | 44 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Punkty zmienne [bar] | 0,2 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
000| Kod towaru | VER OS3652 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPT |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
