0
0
00| Kod towaru | FEB 44748 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
0| Kod towaru | MD 82315 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| dla numeru OE | 07Z906051A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
0| Kod towaru | MD 82315E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| dla numeru OE | 076906051A |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba połączeń | 2 |
