0
00
00| Kod towaru | FTR OE650 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 14 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 34 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457429152 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 195 |
| Wysokość 1 [mm] | 185 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 34 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210141 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 197 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OX164D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica [mm] | 73,0 |
| Wysokość [mm] | 198,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 9 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 34,4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,50 |
| Długość opakowania [cm] | 8,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,50 |
| Ciężar netto [g] | 98 |
00| Kod towaru | MD 14022 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 059115562 |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | MD 15004/9 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 056115561G |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | VKA 059115562 |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 195 |
| Średnica 1 [mm] | 67 |
| Średnica 2 [mm] | 34 |
| Wysokość 1 [mm] | 185 |
0
00
00| Kod towaru | FTR OE650 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 14 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 34 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457429152 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 195 |
| Wysokość 1 [mm] | 185 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 34 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210141 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 197 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OX164D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica [mm] | 73,0 |
| Wysokość [mm] | 198,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 9 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 34,4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,50 |
| Długość opakowania [cm] | 8,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,50 |
| Ciężar netto [g] | 98 |
00| Kod towaru | MD 14022 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 059115562 |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | MD 15004/9 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 056115561G |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | VKA 059115562 |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 195 |
| Średnica 1 [mm] | 67 |
| Średnica 2 [mm] | 34 |
| Wysokość 1 [mm] | 185 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0| Kod towaru | JPN 10F9023-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 13,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 34,5 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0089 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 13,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 34,5 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100513E |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 198 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,5 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0051 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | KOL 50013579 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 34 |
| Wysokość [mm] | 187 |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0320 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-0330 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 197 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0950 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 056 115 561 G |
0
0| Kod towaru | VAL 586081 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,42 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0| Kod towaru | JPN 10F9023-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 13,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 34,5 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0089 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 13,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 34,5 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100513E |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 198 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,5 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0051 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | KOL 50013579 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 34 |
| Wysokość [mm] | 187 |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0320 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-0330 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 197 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0950 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 056 115 561 G |
0
0| Kod towaru | VAL 586081 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciężar [kg] | 0,42 |
