00| Kod towaru | ELR 589.680 |
| Producent | ELRING |
| Opis | korek spustowy oleju, miska olejowa |
| Wymiar gwintu | M26x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.080 |
| Informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Numer taryfy materiału | 7318158066 |
00| Kod towaru | ELR 878.080 |
| Producent | ELRING |
| Opis | korek spustowy oleju, miska olejowa |
| Wymiar gwintu | M26x1,5x16 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Numer taryfy materiału | 7318158069 |
0
0
00| Kod towaru | HP 107 500 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | korek spustowy oleju, miska olejowa |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 110 261 |
| Wymiar gwintu | M 26 |
| Długość całkowita [mm] | 27 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 16 |
| Materiał | Stal |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 |
00| Kod towaru | ELR 589.680 |
| Producent | ELRING |
| Opis | korek spustowy oleju, miska olejowa |
| Wymiar gwintu | M26x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.080 |
| Informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Numer taryfy materiału | 7318158066 |
00| Kod towaru | ELR 878.080 |
| Producent | ELRING |
| Opis | korek spustowy oleju, miska olejowa |
| Wymiar gwintu | M26x1,5x16 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Numer taryfy materiału | 7318158069 |
0
0
00| Kod towaru | HP 107 500 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | korek spustowy oleju, miska olejowa |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 110 261 |
| Wymiar gwintu | M 26 |
| Długość całkowita [mm] | 27 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 16 |
| Materiał | Stal |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 |
