0
0
0| Kod towaru | KAM 7910069 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058 145 856 A |
0
0
0| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | BUG 82602 |
| Producent | BUGIAD |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Długość [mm] | 299 |
| dla numeru OE | 058 145 856 A |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 60 |
0
0
00| Kod towaru | GAT 09-0235 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 300 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
| przestrzegać broszury |

0
0| Kod towaru | HOR 14423 |
| Producent | HORTUM |
| Opis |
0
0| Kod towaru | MC09076 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Masa [g] | 310 |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2839 |
| Producent | VAICO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 58 |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 54 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
0
0
0| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | BUG 82602 |
| Producent | BUGIAD |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Długość [mm] | 299 |
| dla numeru OE | 058 145 856 A |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 60 |
0
0
00| Kod towaru | GAT 09-0235 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 300 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
| przestrzegać broszury |

0
0| Kod towaru | HOR 14423 |
| Producent | HORTUM |
| Opis |
0
0| Kod towaru | MC09076 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Masa [g] | 310 |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2839 |
| Producent | VAICO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 58 |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 54 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
