00| Kod towaru | IMP 221931 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058145856A |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 314 |
| Długość [mm] | 272 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 51 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 48 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7910069 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058 145 856 A |
0| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | MD 96072 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 058145856A |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 60 |
0
0| Kod towaru | MC09076 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Masa [g] | 310 |
| Chłodnica powietrza doładowującego, góra | |
| Kod towaru | MTG 2400019 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Informacja uzupełniająca | bez opasek zaciskowych |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460020 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460021 |
