0
0
0| Głowica silnika | |
| Kod towaru | VAI 10-8205 |
| Producent | VAICO |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
000| Blok silnika, z tyłu | |
| Kod towaru | VER WF0107 |
| Producent | VERNET |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | Blok silnika |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Materiał | PA 66 GF 30 |
0| Kod towaru | IMP 90357 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 58121132C |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 111 |
| Informacja uzupełniająca | bez termostatu |
0| Kod towaru | MD 93166 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 058121132A |
0
0
00| Głowica silnika, Od strony skrzyni biegów | |
| Kod towaru | NRF 775020 |
| Producent | NRF |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Przewód układu chłodzącego | od silnika do chłodnicy silnika |
| dla numeru OE | 058121132A |
0| Kod towaru | SRL 9546KC-2 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
00| Głowica silnika, Od strony skrzyni biegów | |
| Kod towaru | HP 109 785 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Ogrzewanie/chłodzenie | ze złączem termoprzekaźnika |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | IMP 90357 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 58121132C |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 111 |
| Informacja uzupełniająca | bez termostatu |
0| Kod towaru | MD 93166 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 058121132A |
0
0
00| Głowica silnika, Od strony skrzyni biegów | |
| Kod towaru | NRF 775020 |
| Producent | NRF |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Przewód układu chłodzącego | od silnika do chłodnicy silnika |
| dla numeru OE | 058121132A |
0| Kod towaru | SRL 9546KC-2 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
00| Głowica silnika, Od strony skrzyni biegów | |
| Kod towaru | HP 109 785 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Ogrzewanie/chłodzenie | ze złączem termoprzekaźnika |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
