0
0
00| Kod towaru | PUR LS702 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | BOR B18018 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Średnica [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | BOR B19032 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | COO FT4862 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F100501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 11429061198 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | SRL S11-3018 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
00| Kod towaru | HP 101 090 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | VKA 056115561G |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" 16 UNF |
| Średnica [mm] | 80 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | VKA 06A115561B |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" 16 UNF |
| Średnica [mm] | 80 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
0
0| Kod towaru | VKA K11783401 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw filtra |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Ilość | 4 |
0
0
0| Kod towaru | VKA K11784601 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw filtra |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Ilość | 3 |
0
0
0| Kod towaru | VKA K11784701 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw filtra |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Ilość | 4 |
0
0
00| Kod towaru | BOR B18018 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Średnica [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | BOR B19032 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | COO FT4862 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F100501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 11429061198 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | SRL S11-3018 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
00| Kod towaru | HP 101 090 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | VKA 056115561G |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" 16 UNF |
| Średnica [mm] | 80 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | VKA 06A115561B |
| Producent | VIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwintowana złączka | 3/4" 16 UNF |
| Średnica [mm] | 80 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 0,12 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica 1 [mm] | 76 |
| Średnica 2 [mm] | 71 |
0
0
0| Kod towaru | VKA K11783401 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw filtra |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Ilość | 4 |
0
0
0| Kod towaru | VKA K11784601 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw filtra |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Ilość | 3 |
0
0
0| Kod towaru | VKA K11784701 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw filtra |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Ilość | 4 |
