0
0
0| Kod towaru | KAM F100801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | DP1110.11.0130 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Ciśnienie otwarcia [bar] | 2,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [cal] | "3/4""-16" |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC977/1 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 79,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,4 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Ciężar netto [g] | 294 |
| Długość opakowania [cm] | 7,9 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,90 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,10 |
00| Kod towaru | KOL 50014678 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | 3/4 - 16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
0| Kod towaru | MD 15583 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 04E115561B |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00| Kod towaru | VAL 586142 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciężar [kg] | 0,31 |

0
00| Kod towaru | VAL 728738 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Ciężar [kg] | 0,352 |
