0
0
0| Kod towaru | VKA 032121111CL |
| Producent | VIKA |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| dostosowany do termostatu z temperaturą otwarcia [°C] | 80 |
0
0| Kod towaru | 3RG 82792 |
| Producent | 3RG |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.880.555 |
| Producent | EPS |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 80 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.560K |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.562K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez kształtek łączących |
| zawiera numeru artykułu | 1.880.555S |
| zawiera numeru artykułu | 1.890.538 |
| z przodu | |
| Kod towaru | IMP 90671 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | korpus termostatu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 507 |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0| Kod towaru | SRL 6732TH-1 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
00| Kod towaru | HP 112 880 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | korpus termostatu |
| Ogrzewanie/chłodzenie | z dwoma złączami termoprzekaźnika |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Sposób montażu | montowany wcześniej |
| Temperatura otwarcia [°C] | 80 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
0
0| Kod towaru | 3RG 82792 |
| Producent | 3RG |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.880.555 |
| Producent | EPS |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 80 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.560K |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.562K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez kształtek łączących |
| zawiera numeru artykułu | 1.880.555S |
| zawiera numeru artykułu | 1.890.538 |
| z przodu | |
| Kod towaru | IMP 90671 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | korpus termostatu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 507 |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0| Kod towaru | SRL 6732TH-1 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
00| Kod towaru | HP 112 880 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | korpus termostatu |
| Ogrzewanie/chłodzenie | z dwoma złączami termoprzekaźnika |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Sposób montażu | montowany wcześniej |
| Temperatura otwarcia [°C] | 80 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
