0
0
00| Kod towaru | HP 110 352 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | korpus termostatu |
| Ogrzewanie/chłodzenie | z dwoma złączami termoprzekaźnika |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Sposób montażu | montowany wcześniej |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
0
0
0| Kod towaru | VKA 032121111BA |
| Producent | VIKA |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
0
0
0| Kod towaru | VKA 11211814301 |
| Producent | VIKA |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura znamionowa [°C] | 87 |
0
0| Kod towaru | 3RG 81793 |
| Producent | 3RG |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.880.420 |
| Producent | EPS |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.559K |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.561K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez kształtek łączących |
| zawiera numeru artykułu | 1.880.420S |
| zawiera numeru artykułu | 1.890.538 |
0
0| Kod towaru | SKV 20SKV175 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Ciężar [kg] | 0,65 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | FEB 180400 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Kod towaru | IMP 90697 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | korpus termostatu |
| dla numeru OE | 032121111BA |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 465 |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0| Kod towaru | SRL 6705TH-1 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0| Kod towaru | VEM 15-99-2031 |
| Producent | VEMO |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
0
0| Kod towaru | 3RG 81793 |
| Producent | 3RG |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.880.420 |
| Producent | EPS |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.559K |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.561K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez kształtek łączących |
| zawiera numeru artykułu | 1.880.420S |
| zawiera numeru artykułu | 1.890.538 |
0
0| Kod towaru | SKV 20SKV175 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Ciężar [kg] | 0,65 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | FEB 180400 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Kod towaru | IMP 90697 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | korpus termostatu |
| dla numeru OE | 032121111BA |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 465 |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0| Kod towaru | SRL 6705TH-1 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0| Kod towaru | VEM 15-99-2031 |
| Producent | VEMO |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
