0
0
0| Kod towaru | EPS 1.880.420 |
| Producent | EPS |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.559K |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.561K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez kształtek łączących |
| zawiera numeru artykułu | 1.880.420S |
| zawiera numeru artykułu | 1.890.538 |
| Kod towaru | IMP 90815 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | korpus termostatu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 467 |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0| Kod towaru | VEM V15-99-2090 |
| Producent | VEMO |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.880.420 |
| Producent | EPS |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.559K |
| wyłącznie dla numeru artykułu | 1.880.561K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez kształtek łączących |
| zawiera numeru artykułu | 1.880.420S |
| zawiera numeru artykułu | 1.890.538 |
| Kod towaru | IMP 90815 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | korpus termostatu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Masa [g] | 467 |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
0
0| Kod towaru | VEM V15-99-2090 |
| Producent | VEMO |
| Opis | korpus termostatu |
| Temperatura otwarcia [°C] | 87 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
