0
00
00| Kod towaru | SAC 3189 000 635 |
| Producent | SACHS |
| Opis | łożysko oporowe |
| Parametr | MKB-00 |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
| Informacja uzupełniająca | z dźwignią wysprzęglika |
| Rękojmia | 3 lat gwarancji |
0
0
00| Kod towaru | HP 112 235 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | dźwignia wysprzęglika, sprzęgło |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem oporowym |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
| Materiał | blacha stalowa |
| alternatywny zestaw naprawczy | 109 631 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sprężyną |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
| zalecane rozszerzenie naprawy, patrz lista akcesoriów |
0
0| Kod towaru | 3RG 22712 |
| Producent | 3RG |
| Opis | łożysko oporowe |
| Masa [g] | 430 |
0
0
0| Kod towaru | BLP ADBP330007 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | łożysko oporowe |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
| Informacja uzupełniająca | z dźwignią wysprzęglika |
| dla numeru OE | 02T 141 153 K |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BOR B10913 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | dźwignia wysprzęglika, sprzęgło |
0
0
00| Kod towaru | BOR B10915 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | łożysko oporowe |
0
0
00| Kod towaru | BOR B19252 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0
0
00| Kod towaru | BOR B19253 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0| Kod towaru | FEB 174053 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łożysko oporowe |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
| Informacja uzupełniająca | z dźwignią wysprzęglika |
| dla numeru OE | 02T 141 153 K |
| Kod towaru | IMP 41259 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw wysprzęglika, uruchamianie sprzęgła |
| Masa [g] | 440 |
| Numer komponentu | 2 |
0
0
00| Kod towaru | VKA 02T141153B |
| Producent | VIKA |
| Opis | łożysko oporowe |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| wymagana liczba | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
0
0
00| Kod towaru | VKA 02T141170 |
| Producent | VIKA |
| Opis | łożysko oporowe |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| wymagana liczba | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
0
0
00| Kod towaru | VKA 03D141025C/C |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0
0
00| Kod towaru | VKA 03F141025/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0
0| Kod towaru | 3RG 22712 |
| Producent | 3RG |
| Opis | łożysko oporowe |
| Masa [g] | 430 |
0
0
0| Kod towaru | BLP ADBP330007 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | łożysko oporowe |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
| Informacja uzupełniająca | z dźwignią wysprzęglika |
| dla numeru OE | 02T 141 153 K |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BOR B10913 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | dźwignia wysprzęglika, sprzęgło |
0
0
00| Kod towaru | BOR B10915 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | łożysko oporowe |
0
0
00| Kod towaru | BOR B19252 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0
0
00| Kod towaru | BOR B19253 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0| Kod towaru | FEB 174053 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łożysko oporowe |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
| Informacja uzupełniająca | z dźwignią wysprzęglika |
| dla numeru OE | 02T 141 153 K |
| Kod towaru | IMP 41259 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw wysprzęglika, uruchamianie sprzęgła |
| Masa [g] | 440 |
| Numer komponentu | 2 |
0
0
00| Kod towaru | VKA 02T141153B |
| Producent | VIKA |
| Opis | łożysko oporowe |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| wymagana liczba | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
0
0
00| Kod towaru | VKA 02T141170 |
| Producent | VIKA |
| Opis | łożysko oporowe |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| wymagana liczba | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją prowadzącą |
0
0
00| Kod towaru | VKA 03D141025C/C |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
0
0
00| Kod towaru | VKA 03F141025/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
