0
00
000| Kod towaru | BOS 0281002956 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
00| Kod towaru | BMI 30352 |
| Producent | BREMI |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 5 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.991.446 |
| Producent | EPS |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Długość [mm] | 110 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8ET 009 149-441 |
| Producent | HELLA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Sposób montażu | Nasadka rurowa |
| Liczba zestyków | 4 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 80 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 18047 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| dla numeru OE | 03L 906 461 A |
0| Kod towaru | MD 86303 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| dla numeru OE | 03L906461A |
0| Kod towaru | MD 86303E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| dla numeru OE | 0281002956 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
000| Kod towaru | NTY EPP-AU-016 |
| Producent | NTY |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 110 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
0| Kod towaru | SRL SE02-0176 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0281002956 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
00| Kod towaru | BMI 30352 |
| Producent | BREMI |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 5 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.991.446 |
| Producent | EPS |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Długość [mm] | 110 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8ET 009 149-441 |
| Producent | HELLA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Sposób montażu | Nasadka rurowa |
| Liczba zestyków | 4 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 80 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 18047 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| dla numeru OE | 03L 906 461 A |
0| Kod towaru | MD 86303 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| dla numeru OE | 03L906461A |
0| Kod towaru | MD 86303E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| dla numeru OE | 0281002956 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
000| Kod towaru | NTY EPP-AU-016 |
| Producent | NTY |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 110 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
0| Kod towaru | SRL SE02-0176 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | przepływomierz masowy powietrza |
