0
0
00| Kod towaru | BOS 0258003439 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 650 |
| dostępny również jako artykuł uniwersalny, patrz nr artykułu | 0 258 986 503 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 100000 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0258003666 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 545 |
| dostępny również jako artykuł uniwersalny, patrz nr artykułu | 0 258 986 503 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
0
00
00| Kod towaru | DEL ES10333-12B1 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 625 |
| sonda lambda | ogrzewana |
0
00
00| Kod towaru | DEN DOX-1172 |
| Producent | DENSO |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | ogrzewana |
| sonda lambda | sonda palcowa |
| sonda lambda | sonda lambda |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Ograniczenia producenta | DENSO |
| dla numeru OE | 021906265A |
| Jakość | DENSO |
| Masa [g] | 107 |
| Ciężar brutto [g] | 137 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 77128 |
| Producent | FAE |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
| Długość [mm] | 690 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77008 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21448 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK OZA572-E1 |
| Producent | NGK |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK OZA572-E13 |
| Producent | NGK |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK OZA750-EE4 |
| Producent | NGK |
| Opis |
0
0| Kod towaru | TRU 07.39.027 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | VDO A2C59513185Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | sonda lambda |
| Długość [mm] | 625 |
| Liczba przewodów | 4 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-76-0073 |
| Producent | VEMO |
| Opis | sonda lambda |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0258003666 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 545 |
| dostępny również jako artykuł uniwersalny, patrz nr artykułu | 0 258 986 503 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
0
00
00| Kod towaru | DEL ES10333-12B1 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 625 |
| sonda lambda | ogrzewana |
0
00
00| Kod towaru | DEN DOX-1172 |
| Producent | DENSO |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | ogrzewana |
| sonda lambda | sonda palcowa |
| sonda lambda | sonda lambda |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Ograniczenia producenta | DENSO |
| dla numeru OE | 021906265A |
| Jakość | DENSO |
| Masa [g] | 107 |
| Ciężar brutto [g] | 137 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 77128 |
| Producent | FAE |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
| Długość [mm] | 690 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77008 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21448 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK OZA572-E1 |
| Producent | NGK |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK OZA572-E13 |
| Producent | NGK |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK OZA750-EE4 |
| Producent | NGK |
| Opis |
0
0| Kod towaru | TRU 07.39.027 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | VDO A2C59513185Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | sonda lambda |
| Długość [mm] | 625 |
| Liczba przewodów | 4 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-76-0073 |
| Producent | VEMO |
| Opis | sonda lambda |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0258986503 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
0
0
0| Kod towaru | SKV 09SKV030 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | sonda lambda |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 550 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| sonda lambda | sonda lambda |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | SKV 09SKV589 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | sonda lambda |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 625 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Opór [Ohm] | 2,1 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | SKV 09SKV599 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | sonda lambda |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 885 |
| Ciężar [kg] | 0,19 |
| Opór [Ohm] | 2,1 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0| Kod towaru | FEB 175776 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | ogrzewana |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
0| Kod towaru | FEB 177574 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | ogrzewana |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
0| Kod towaru | MD 81044 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sonda lambda |
| dla numeru OE | 021906265A |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
0| Kod towaru | MD 81067 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sonda lambda |
| dla numeru OE | 021906265B |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Liczba zestyków | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
0| Kod towaru | MD 81092 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sonda lambda |
| dla numeru OE | 0258005253 |
| Długość całkowita [mm] | 380 |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Liczba zestyków | 4 |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
0| Kod towaru | MD 81515 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sonda lambda |
| dla numeru OE | 021906265N |
| Gwint zewn. [mm] | M 18x1,5 |
| Liczba zestyków | 4 |
| sonda lambda | ogrzewana |
0| Kod towaru | MD 81515E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sonda lambda |
| dla numeru OE | 037906265S |
| Jakość | Zr case gnd |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| Liczba przewodów | 636 |
| Kod towaru | MTG 0893037 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 625 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kod towaru | MTG 0895466 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | sonda lambda |
| Liczba zestyków | 4 |
| Długość [mm] | 500 |
| Kolor obudowy | czarny |
000| Kod towaru | NTY ESL-DW-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | sonda lambda |
| sonda lambda | ogrzewana |
| sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Długość przewodu [mm] | 480 |
| Liczba przewodów | 4 |
