0
0
0| Kod towaru | FAE 74161 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP002 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Długość [mm] | 70 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 15 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 72,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
0
0
00| Kod towaru | FEB 15965 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 73,5 |
| Długość [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 852 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 67 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
00| Kod towaru | ASH 01-09-914 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 67 |
| Rozmiar klucza | 12 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 909 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
00| Kod towaru | BMI 25004 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 6 |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 89 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
00| Kod towaru | BMI 26016 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M5x0,8 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość [mm] | 72 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
0
0| Kod towaru | FEB 176142 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 73,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498211 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA 062587001304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 3 |
| Technika połączeń | M5 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 22 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 29 |
| Długość 2 [mm] | 25 |
| Długość całkowita [mm] | 69,4 |
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 656 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-913M |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 68,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
00| Kod towaru | HP 205 246 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość [mm] | 72 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 15 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 72,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
0
0
00| Kod towaru | FEB 15965 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 73,5 |
| Długość [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 852 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 67 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
00| Kod towaru | ASH 01-09-914 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 67 |
| Rozmiar klucza | 12 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 909 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
00| Kod towaru | BMI 25004 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 6 |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 89 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
00| Kod towaru | BMI 26016 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M5x0,8 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość [mm] | 72 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
0
0| Kod towaru | FEB 176142 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 73,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498211 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA 062587001304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 3 |
| Technika połączeń | M5 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 22 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 29 |
| Długość 2 [mm] | 25 |
| Długość całkowita [mm] | 69,4 |
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 656 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-913M |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 68,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
00| Kod towaru | HP 205 246 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość [mm] | 72 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
